Tel : 0 216
506 12 23
e-mail
ANA SAYFA ÜRÜNLER REFERANSLAR HAKKIMIZDA KATALOGLAR İLETİŞİM
ÜRÜNLER

Paslanmaz seviye sensörü

Plastik sıvı seviye sensörü
Sıvı seviye kontrol sensörleri
Seviye göstergeleri
Sıvı Akış Sensörleri
Optik Sensörler
Manyetik seviye göstergeleri
Seviye sensör aksesuarları
Basınç seviye sensörleri
 

Fiyat Listesi ve uygun modeller için lütfen arayın

Hakkımızda

SETA Teknik Elektrik adı ile hizmet veren firmamız hem imalat hemde ithal ettiği ürünleri pazarlayarak her türlü deniz araçlarında 15 yılı aşkın süredir teknik destek ve ürün tedarik konularında faaliyet göstermektedir. Sadece ürün satışı değil, satılan ürün yada cihazı yerine monte ederek hem müşteri memnuniyetini hemde sizleri kaliteli ürünle buluşturmanın heyecanını yaşamaktayız. Marmara, akdeniz ve ege bölgesinde mevcut kadromuz veya teknik destek ekiplerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz : SETA Teknik Elektrik kurulduğu günden bu güne kadar imalatını ve satışı yaptığı ürünlerin tamamında özelikle avrupa menşeili ürünleri kullanarak malzeme ve ürün kalitesini üst düzeyde tutmuştur. Bu sayede geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarmış ve bunun için ilk günkü heyecanı ile çıtası yüksek tutmaya devam edecektir.

 
Misyonumuz : Müşteri memnuniyetinin kaliteden geçtiğini idrak eden firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli hizmet vermek adına yenilikleri takip eden, teknolojik yatırımlara önem veren ve tecrübeli çalışma arkadaşlarını bünyesinde bulundurarak sizlerin hızlı ve kaliteli hizmet almasını görev edinmiştir.
     
  Detaylar Ürünlerimiz İletişim
  - Kataloglarımız - Basınç Seviye Sensörleri Tel : 0 (216) 506 12 23
  - Dökümanlarımız - Paslanmaz seviye şamandıraları

Whatsapp : 0 536 277 40 80

  - Referanslarımız - Plastik seviye şamandıraları İlgili : Serdar TAYLAN
    - Manyetik Seviye Göstergeleri e-mail : info@setateknik.com
      Adres : Güzelyalı mh. Bekçi sokak yazıcı ap.
  www.basincsensoru.com web sayfası SETA Teknik Elektrik san. tic. ltd. şti. kuruluşudur. No:7/3 - Pendik / İstanbul / TURKEY